TEATR OGNIA - YOMA

Widowiska YOMY splatają ze sobą elementy teatru, tańca oraz żonglerki. Spektakle, które przygotowują mogą trwać do 30 minut jako niezależny show, bądź też jako support. Wprowadzają w niezwykły świat ognia. Stanowią atrakcje zarówno na imprezach otwartych (np. pikniki, festyny) jak i zamkniętych (np. integracyjne imprezy firmowe). Tancerze posługują się różnorodnym sprzętem np. : linami, kulami ognia, ponadto plują oraz połykają ogień. Każdemu pokazowi towarzyszy specjalnie dobrana pod typ imprezy muzyka.


,,AZIR & ASHIMA"

Występ duetu to 40-sto minutowy show, który przyprawia o dreszcze. Leżenie na potłuczonym szkle, ze stojącym mężczyzną na brzuchu drobnej kobiety, na dodatek połykającej ogień, żonglowanie i wywijanie płonącymi biczami to tylko niektóre z elementów ich niezwykłego pokazu. Ashima to jedyna kobieta fakir w tej części Europy, Azir pobija rekordy w unoszeniu ciężarów leżąc na gwoździach.


M6
Formacja Taneczna M6 tańczy Showdance, tancerki występują i odnoszą sukcesy na imprezach i estradach. W tej chwili wystawiają dwanaście układów choreograficznych, których style są osadzone w różnych gatunkach muzycznych. Zazwyczaj układy są wystawiane przez cztery, sześć tancerek. Występy m6 świetnie się prezentują na imprezach okolicznościowych, na konferencjach i targach przyciągają publiczność kolorowe i wspaniale uszyte stroje, występują także na imprezach plenerowych. Tancerki są zawsze uśmiechnięte i doskonale przygotowane by stworzyć niepowtarzalny show.

nastĘpna strona

Copyright 2008 Inspiracja/Adrian Lekan